USŁUGI BUDOWLANE

Nasza firma od wielu lat wykonuje usługi budowlane na terenie Kwidzyna i okolic. Wykonany przez nas remont czy wykończenie mieszkania cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego. Oferta naszej firmy obejmuje także profesjonalny odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Spotkanie z klientem odbywa się w mieszkaniu, w którym mają być wykonane nasze usługi.

Na podstawie oględzin mieszkania przygotowujemy kosztorys, dzięki czemu doskonale wiedzą Państwo za jakie usługi budowlane naliczone zostanie nasze wynagrodzenie. Na życzenie klienta przygotujemy także zestawienie materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia remontu. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo całkowity obraz kosztów remontu Państwa mieszkania bądź domu, co pozwala zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel.

Na wstępie nie wymagamy zaliczek, bowiem zapłata za nasze usługi następuje etapowo, stosownie do postępu wykonanych prac, co z pewnością będzie dla Państwa korzystnym rozwiązaniem. Klienci, którzy z różnych względów (brak czasu, nadmiar pracy) nie mogą zaangażować się w remont lub wykończenie swojego mieszkania, mogą zlecić nam zakup materiałów budowlanych – wtedy na nas spoczywa zakup i transport tych materiałów, natomiast rozliczenie nastąpi na podstawie faktur zakupu.

Nasz przyjazd do Państwa, sporządzenie wyceny robót oraz ewentualne doradztwo są bezpłatne i niezobowiązujące. Decydując się na zlecenie wykonania usługi naszej firmie, mają Państwo gwarancję, że oddają swoje mieszkanie w fachowe ręce. Wszystkie wykonywane przez nas prace, są nadzorowane przez inżyniera budownictwa posiadającego uprawnienia budowlane.